У Городенці представники із чотирьох областей вирішували долю Дністровського каньйону

Днями, у селі Раковець Городенківського району відбулася робоча зустріч представників структурних підрозділів з питань туризму Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької облдержадміністрацій, на якій обговорили напрямки розвитку туристичної інфраструктури Дністровського каньйону.
 
У заході також взяли участь керівники Національного природного парку «Дністровський каньйон», Державного історико-культурного заповідника «Межибіж», Чернівецької обласної організації «Федерація спортивного туризму», сільський голова с. Раковець.
 
Учасники зустрічі акцентували увагу на необхідності об’єднання зусиль влади, бізнесу і громад сусідніх областей у єдину комунікаційну платформу задля створення якісного туристичного продукту на базі Дністровського каньйону, що сприятиме захисту навколишнього середовища та слугуватиме підтримкою місцевому населенню.
 
Зазначимо, що захід став можливим за підтримки дирекції річкового порту «Раковець», ініціаторів проекту «Корабель Юрій» та туроператора «П’ята стихія».
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Новообраний польський сенатор заявив, що Львів завжди був містом, вірним Польщі
Наступна : Система електронного апостиля буде запроваджена і в Україні

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×