У гірському районі Івано-Франківщини оголосили боротьбу із стихійною торгівлею

На Верховинщені місцеві чиновники провели нараду щодо врегулювання вуличної торгівлі, передає Станіславське ТБ.

З настанням весни на узбіччі об’їзної дороги  по вулиці Гуцульського повстання виникли випадки стихійної торгівлі. Продавці із своїми товарами розташовуються обабіч дорожнього полотна, а інколи захоплюють проїжджу частину, що створює незручності та аварійні ситуації,  так як по даній  вулиці здійснює рух багатотоннажний транспорт і розташована  заправка паливно-мастильних матеріалів.

Проблема виникає не через брак місця, а через небажання  почути і зрозуміти одне одного, щоби впорядкувати процес реалізації розсади, садовини, городини та вживаних речей. Тільки шляхом співпраці можна вирішити виниклу проблему.

За результатами наради прийнято рішення про створення тимчасової робочої групи, до складу якої ввійдуть працівники управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, селищної ради та Верховинського відділення поліції Косівського відділу  поліції головного  управління Національної поліції в  Івано – Франківській  області.

Робоча група покликана допомогти власникові сільськогосподарського ринку, який упорядкував додаткову площадку для здійснення виносної та виїзної торгівлі, у розташування осіб, що здійснюють торгівельну діяльність у невстановлених місцях.

Читайте також: У Коломиї вирішували питання стихійної торгівлі. ВІДЕО

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині чоловіка вбило струмом у 10000 вольт
Наступна : У Харкові малолітня дитина вистрибнула з вікна

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×