У Галичі заклали й освятили наріжний камінь під будівництво храму. ФОТО

У місті Галичі заклали наріжний камінь під будівництво греко-католицького храму в пам’ять святих мучеників станіславських Симеона Лукача, Григорія Хомишина та Івана Слезюка. 

Чимала кількість парафіян прийшла та долучилась до цієї важливої в житті міста події. Урочистий обряд провели отець-декан Ігор Броновський та о. Володимир Кузюк. Перед освяченням отець-декан зачитав фундаційну грамоту, яка є традиційною складовою чину освячення, у ній вказані засновники храму. Відтак з допомогою голови міста О. Трачика грамоту помістили у металічну капсулу, яку потім опустили в фундамент майбутньої церкви. 
     
     «Я сподіваюся, що це місце стане духовною криницею, з якої буде черпати не тільки наше покоління, але й покоління наших дітей, внуків і правнуків. Ми це робимо не тільки на славу Української Греко-Католицької Церкви, але й для всіх віруючих людей, для всіх тих, хто шукає спасіння у цьому світі, та тих, хто визнає Бога своїм Отцем, а Ісуса Христа – своїм Спасителем», – зазначив о.Ігор Броновський, декан Галицький УГКЦ.
     
     Винятковим моментом урочистого святкування було закладення каменя, який обережно опустили в фундамент на місці святилища майбутнього храму. 
     
     «Це раз на життя таке буває, і не кожному випадає», – з посмішкою зазначив о. Володимир Кузюк. Парафіяни з цікавістю спостерігали та намагались долучитись до закладання фундаменту хоча б киданням одного камінчика.
     

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Порошенко назвав відповідальних за події 31 серпня під Радою
Наступна : У старовинному човні, який знайшли на Волині, виявили ще одну знахідку.ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×