У Галицькому районі триває підготовка до відзначення Дня Героїв Небесної Сотні, передає Станіславське ТБ.
У програмі заходів, які відбудуться 20 лютого, заплановано: смолоскипна хода до майдану Різдва, покладання квітів та запалення свічок біля банеру Героїв Небесної Сотні, пам’ятне віче та панахида.
Кульмінацією дня буде освячення Алеї Небесної Сотні у місті Галичі.











