У Галичі чоловік вбив рідного брата дерев’яною палицею

Як повідомляло  Станіславському ТБ вчора, 21 грудня, у с. Старі Скоморохи Галицького району трапився конфлікт між двома братами-близнюками.

Два рідні брати не змогли поділити гроші за продане теля. Один брат, перебуваючи в алкогольному сп’янінні, накинувся на другого із дерев’яною палецею у руках, при цьому завдавши тяжких тілесних ушкоджень.

(Читайте: На Прикарпатті чоловік жорстоко побив брата-близнюка через гроші)

У Головному управлінні Національній поліції в області повідомили, що потерпілий проживав зі своїм братом. Вони разом вели господарство. Тож, продавши теля брати поділилися грошима. Проте, один залишився вдома, а другий пішов у «шинок» і пропив свою частку. Прийшовши додому, почав у брата вимагати ще грошей, проте той не погодився. Розлючений чоловік, будучи напідпитку, взяв дерев’яну палицю і наніс удар братові по голові. Після чого пішов до сусіда і… заснув. Тим часом сусід, побачивши нетверезого гостя, пішов до нього додому і виявив там моторошну картину. Відразу викликав «швидку». Потерпілого доставлено до лікарні де, внаслідок отриманих травм, помер.

Підозрюваного правоохоронці знайшли у сусіда, поки той відсипався. За фактом скоєного чоловік надав визнавальні пояснення.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті власники авто сплатили до бюджету понад 4,5 млн грн
Наступна : Виходець з Прикарпаття став найкращим тренером року в Азербайджані. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×