У Франківську встановили рекламу, яка запобігає аварійності. ФОТО

Сіті-лайти та бігборди, встановлені на обочинах вулиць та доріг обласного центру привертають увагу учасників дорожнього руху та мають тематичний зміст, спрямований на профілактику аварійності.

Встановлені вони за ініціативи Державтоінспекції та сприянні місцевої влади. Роз’яснення та пропагування серед населення важливості дотримання Правил дорожнього руху через розміщення соціальної реклами, перевага сучасного методу iнформацiйного простору.

 

У зв’язку з проведенням місячника «Увага! Діти на дорозі!», тематичний зміст закладений на профілактику саме дитячого травматизму на дорогах. Аби малолітні діти були у безпеці, переїжджаючи у автомобілі, для них необхідно облаштувати спеціальні дитячі крісла на задньому сидінні – про це роз’яснено на біг-борді. Темою сіті-лайтів є дотримання дітьми правил вуличного руху, водіями – швидкісних режимів тощо.

Тобто, смислове навантаження соціальної реклами змусить задуматися кожного пересічного українця над своєю поведінкою на дорозі та навчити правил безпеки своїх дітей.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : 17 осіб заарештовано через сутички під Верховною Радою – Аваков
Наступна : ВРУ дала дозвіл на затримання та арешт нардепа Мосійчука

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×