У Франківську водій маршрутки №56 проігнорував маму з дитиною у колясці

Сьогодні в Івано-Франківську трапився інцидент у мікрорайоні Пасічна: водій маршрутки № 56 не зупинився на зупинці, тим самим проігнорив маму із дитиною в колясці, які довго чекали даний маршрут. Про це Оксана Середюк – кореспондент ТРК “ВЕЖА”, повідомила у спільноті “Комуналка ІФ“, передає Станіславське ТБ.

Читайте також: Спільнота “Комуналка ІФ” в мережі Facebook відіграє важливу роль для Франківська, – Михайло Смушак

“Сьогодні їхала з Целевича на Каскад! Через ремонт моста доїхати важко, тим паче наш маршрут рідко ходить. Прочекали, і ось – 56-й маршрут ( АТ1023АА), їде і бачу, що повертати на зупинку з ряду не збирається, я з коляскою на зупинці. Показую водію жестами, щоб зупинився на зупинці. Він призупинив автобус, відкрив дверцята передні і показує, мовляв, заходьте, я йому показую, що з коляскою і хай зверне в кишеню на зпухинку, бо я не буду дитину вивозити на проїзджу дорогу. Цей козел, бо інакше вже не знаю як називати таких водіїв, розвів руками, мовляв, твої проблеми, закрив дверцята і поїхав далі. Нам довелось чекати інший автобус півгодини. Скажіть, колись найдеться управа на таких воділ! В мене вже терпець уривається. Тарифи підняли, а вони навіть на зупинках не стають. Невже мама має вивезти свою дитину на дорогу, щоб сісти в маршрутку? Звільняти таких водіїв! Бо нині він не зупинився, щоб люди зайшли в автобус, а завтра, не дай Бог, когось зіб’є і теж не зупиниться! В мене одні мати на цих водіїв!”, – пише Оксана Середюк.

 

3 коментарі

  • Я вважаю, що маршрутних автобусів в місті забагато, і вони постійно створюють в місті аварійні ситуації, випереджаючи одне одного, щоб підібрати більше пасажирів. Тому пропоную лишити ліцензії власника цього автобуса. ХАМИ, ніяк нажертися не можуть.

  • Треба, щоб у місті працював більш пасажировмісткий муніціпальний транспорт. Так як працює у цивілізованих країнах. І давно вже пора закінчити в нашому місті з таким ганебним явищем як маршрутки, з хамовитими і найбільшими порушниками ПДД водіями! .Більшого бардаку на дорогах нашого міста не створює ніхто!

  • Це все відбувається із-за відсутності негативних наслідків для порушників. Номер маршрутки не ідентифікує водія. Потрібно більше звертати на це увагу, робити зауваження, так щоб якомога більше людей про це знали. Оксана Середюк молодець, що про це написала. От якби, про цей інцидент знали сусіди, близькі люди порушника, тоді напевне, людина би відчула хоч якісь наслідки свого ганебного вчинку. Це і не виконання своїх обов’язків і просто відсутність людяності. У них робота не легка, згідна, але ж треба розуміти, на що ти йдеш, і, що від тебе вимагається.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Франківські рятувальники витягнули пенсіонерку із палаючої квартири
Наступна : Франківський боєць батальйону “Донбас” закликав небайдужих допомогти пораненому побратиму

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×