У Франківську сім’я від травня живе без газу

Другий місяць без газу живуть мешканці однієї з квартир у багатоповерхівці по вулиці Миколайчука в Івано-Франківську.

Нарікають на газовиків та кажуть, що сплачували за газ, а їм приписують борги та вимагають сплатити величезні гроші за підключення газового котла, ще й сплатити штраф. Чому склалась така ситуація?

Газ Галині Лозяк відключили ще на прикінці травня під час планового технічного обслуговування. А потім так і не відновили газопостачання.

Каже, така ситуація була і того року. Проте, тоді газопостачання відновили за 5 днів. Їжу готують на електричній плитці та кажуть, що сумлінно платили за спожитий газ. Вже багато разів скаржились в усі можливі інстанції, але отримували лише відписки. Котел, який люди самі встановили, у газовій службі не зареєстрований. При цьому мешканці квартири вважають, що нічого не порушили.

До усіх інших квартир газопостачання здійснюється в обхід цього помешкання. Газопостачання до цієї квартири і справді припинено. В Івано-Франківському правлінні експлуатації газового господарства кажуть, що кілька разів надсилали попередження на цю адресу та цілком законно відключили їм газ.

Окрім того, кажуть газовики, за цим споживачем рахується величезний борг. Він виник в результаті сплати за неправильним тарифом і відмови споживача зареєструвати у встановленому порядку газовий котел й отримати технічні умови на його експлуатацію.

В Управлінні експлуатації газового господарства кажуть, що зараз такі випадки почастішали. Проте, в разі відмови реєструвати газові прилади, газова служба задля безпеки припиняє газопостачання.

/Відео: Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина»

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У центрі Франківська художник Роман Бончук завершує створення нового муралу. ФОТО
Наступна : #Музичний формат: знайомство зблизька – ГРЕЙ ДЕР. ФОТО/ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×