У Франківську приватна фірма порушила угоду з виконкомом та веде незаконне будівництво торгового центру

Іванофранківці продовжують скаржитися, що базарчик біля вокзалу на перехресті вулиці Вовчинецької та Привокзальної забудовують.

Про це мешканці пишуть в соцмережах, передає Станіславське ТБ з посиланням на StopBud.

Містяни кажуть, що замість обіцяних торгових павільйонів споруджують торговий центр на кілька поверхів.

Головний архітектор міста Володимир Гайдар кілька тижнів тому стверджував, що у зв’язку з перспективою будівництва кільця на перехресті вулиць, МВК прийняв рішення про надання дозволу на встановлення тимчасових споруд на 5 років за межами проектованої кільцевих розв’язки.

“Жодних дозволів на капітальне будівництво не надавалось”, – казав Володимир Гайдар.

“Дійсно, як виглядає, щось будується не те, на що давався дозвіл. Відповідне звернення в архбудконтроль спрямували. Нажаль, Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку не уповноважений на вирішення подібних питань. Можу лише від свого імені, як і будь-який інший мешканець писати скаргу”, – говорив Директор департаменту комунального господарства, транспорт і зв’язку Михайло Смушак.

В рішенні виконавчого комітету від 30 липня, фірмі “Квіти Прикарпаття” надано дозвіл на розташування 15 тимчасових споруд на території ринку на розі Вовчинецької та Привокзальної; фірмі “Вотум” – на розташування 25 тимчасових споруд і 12 торгових прилавків.

Як розповіли в управлінні державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області, на даній ділянці здійснюється незаконне будівництво торгових павільйонів.

“В рішенні виконкому говориться про будівництво тимчасових споруд, а будуть там капітальні споруди. Фірма “Квіти Прикарпаття” грубо ігнорує вимоги управління зупинити будівельні роботи і нахабним чином продовжує їх здійснювати”, – кажуть в управлінні.

УДАБІ змушене звертатися в правоохоронні органи з листом.

“Ми другий тиждень кожен ранок там, але нас ігнорують”, – говорять службовці.

  • Фото StopBud
  • Фото StopBud
  • Фото StopBud

УКРАЇНА 

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 30.07.2015р.  № 432
м.Івано-Франківськ
 

Про надання дозволів на розташування тимчасових споруд

Керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Дозволити розташувати на куті вулиць Вовчинецька-Привокзальна, терміном на п’ять років:

1.1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Квіти Прикарпаття» 15 тимчасових споруд.

1.2. Приватному підприємству «Фірма «Вотум» 25 тимчасових споруд  та 12 торгових прилавків.

2. Після прийняття рішення щодо надання дозволу на розташування тимчасових споруд суб’єкт господарювання (пункт 1) виготовляє паспорт прив’язки тимчасової споруди та погоджує в Департаменті містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради (В.Гайдар).

3. У випадку, якщо суб’єкт господарювання (пункт 1) на протязі 6-ти місяців з дати прийняття рішення не встановлює тимчасову споруду, рішення втрачає чинність.

4. Після встановлення тимчасової споруди суб’єкт господарювання (пункт 1) укладає договір за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

5. Суб’єкт господарювання повинен:

– постійно утримувати прилеглу територію на відстані 6 м по периметру споруди або до проїжджої частини дороги в належному санітарному стані;

– біля тимчасової споруди встановити урни для сміття;

– укласти угоду з перевізником на вивіз твердих побутових відходів (згідно норм накопичення);

– під час експлуатації тимчасової споруди дотримуватися вимог щодо забезпечення її технологічної безпеки функціонування;

– дотримуватись вимог Закону України «Про засади державної мовної політики» від 03.07.2012р. № 5029-VI, Положення  «Про розміщення зовнішньої реклами в місті Івано-Франківську» та використовувати ліцензійну музичну продукцію;

– не вносити доповнення або зміни до зовнішнього вигляду тимчасової торгової споруди без попереднього погодження проектної документації;

– виконувати приписи контролюючих органів, що вказують на необхідність усунення порушень, недоліків зовнішнього вигляду чи санітарно-технічного стану тимчасової торгової споруди або прилеглої території.

6. При невиконанні суб’єктом господарювання вимог п.п. 2-5 (накладення 3-ох адміністративних стягнень протягом року) виконавчий комітет міської ради приймає рішення про демонтаж тимчасової споруди в установленому порядку.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови З.Фітеля та на заступника міського голови Б.Білика.

Міський голова                                                                                                                    Віктор Анушкевичус

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Через ремонтні роботи у мікрорайоні Пасічна може не бути холодної води
Наступна : Калуські кадри перейшли в Рогатин

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×