У Франківську презентували нову схему руху міських маршруток

Як повідомляло Станіславське ТБ, сьогодні група розробників нової маршрутної мережі Івано-Франківська розповіла про зміни, які були внесені за побажанняи мешканців міста.

Зокрема, як розповів один із розробників Віталій Цих, буде продовжено маршрут №22 – після вулиці Хоткевича автобус повертатиме на вулицю Івасюка і їхатиме до ТЦ “Арсен”, де розвертатиметься на вулицю Миколайчука. 

До маршруту №34 буде додана зупинка біля “Золотої Ниви”, а маршрути №36 та №43 будуть рухатись через вулицю Дорошенка. Так, №43 з’єднає Дорошенка із залізничним вокзалом.

Схема руху франківських маршруток

Маршрут №48 буде поєднювати вулицю Івана Павла ІІ (колишня вулиця Будівельників – ред.) з Крихівцями,а №49 – Автостанцію №2 та вулицю Петлюри.

Великі автобуси їздитимуть на маршрутах №27, 40 та 22. У маршрутках буде встановлено Wi-Fi.

Ми дещо змінили систему контролю за маршрутками. В першу чергу, це стосуєтся штрафних санкцій. Мова йде про згоду перевізників і нас, як замовника. У випадку порушення вони будуть сплачувати штраф у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів. Угода буде розриватися після трьох штрафів, – зазначив начальник відділу реформування департаменту ЖКГ, транспорту і зв’язку Ігор Сенчук.

В свою чергу, голова асоціації перевізників Івано-Франківська Володимир Сохан зазначив, що його колеги надзвичайно серйозно ставляться до впровадження нової схеми руху та готуються до нововведень. 

Розробники зазначили, що дані схеми не є кінцевими і в них ще вноситимуться зміни.

Нагадаємо, нова маршрутна мережа Івано-Франківська почне діяти з 1 січня.

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Новорічна красуня у Долині підкорила мережу. ФОТО
Наступна : В Калуші для дітей воїнів АТО влаштували свято. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×