У Франківську планують реставрувати Cолодовий цех пивоварні. ФОТО

В Івано-Франківську реставрують Солодовий цех пивоварського заводу, що на вулиці Новгородській, 28, який являється пам’яткою архітектури і історії державного значення.

Про це у мережі Фейсбук написав Андрій Давидюк, начальник відділу охорони культурної спадщини Івано-Франківської ОДА, передає Станіславське ТБ.

Зокрема, проект, реставраційне завдання та охоронний договір уже відправлені на погодження у Міністерсто культури України. 

“ПРО ПИВОВАРНЮ в м.Івано-Франківську. Власники почитали статті ЗМІ …почули думку громадськості і представили …по крайній мірі фасади… тішить те, що пивоварню відновлюють (реставрують)… а не ревалоризують … я звіряв проект з паспортом пам’ятки… на 98% відповідність… це дуже тішить! реставраційне завдання вчора підписано Федорак, Давидюк, Шевчук, Іванів, і Нижник(!) сьогодні проект, реставраційне завдання та охоронний договір на погодженні у МКУ! дзвонив … зауважень майже немає! Щодо проведення “незаконних робіт” в складі “підготовчих робіт”… для цього в місті є архбудконтроль….”, – йдеться повідомленні. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську прогримів вибух, пошкоджено п’ять автомобілів. ФОТО
Наступна : Уряд виділив 2 млн грн на дитячий садок у Тисмениці

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×