У Франківську оголосили конкурс на найкращий літнік

Управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради (організатор конкурсу) розпочало міський огляд-конкурс на звання “Кращий літній торговий майданчик 2016 року”.

Мета конкурсу – сприяння розвитку сфери ресторанного господарства, подальшого вдосконалення організації обслуговування відвідувачів, популяризації та реклами кращих закладів ресторанного господарства  м. Івано-Франківська, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу МВК.

Конкурс проводиться до 01.11.2016р., в якому братимуть участь всі суб’єкти господарювання незалежно від форм власності, у віданні яких є літні торгові майданчики на території міста.

Список учасників формується як за поданням  власників літніх торгових майданчиків ( подається заява-анкета ), так і за поданнями рейдової групи з обстеження ЛТМ, в яких зазначається вся інформація згідно з визначеними критеріями на проведення конкурсу на “Кращий літній торговий майданчик”.

Критерії конкурсу на

«Кращий літній торговий майданчик 2016 року»

  1. Стан інтер’єру літнього торгового майданчика для обслуговування відвідувачів з урахуванням спеціалізації закладу ресторанного господарства.
  2. Форма обслуговування відвідувачів, культура обслуговування, надання додаткових послуг, наявність фірмових страв та напоїв.
  3. Оснащення торгівельно-технологічним обладнанням, фірмовим одягом.
  4. Створення додатково відповідної кількості робочих місць.
  5. Санітарно-технічний стан літнього торгового майданчика.
  6. Стан забезпеченості охорони праці.
  7. Відсутність порушень Закону України «Про захист прав споживачів», Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживачів, правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства, санітарних норм та правил.
  8. Зовнішній вигляд літнього торгового майданчика відповідно до погодженого паспорта Департаментом містобудування, архітектури та культурної спадщини, утримання прилеглої території.

Подання заяв-анкет проводиться до 25.10.2016р за адресою вул. Грушевького,21, каб. 104.

Конкурсна комісія розглядає результати обстеження ЛТМ відповідно до зазначених критеріїв та визначає переможців.Переможці конкурсу нагороджуються спеціальними Дипломами, Подяками міського голови.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Черговий призов. До Збройних сил уже в жовтні покличуть майже 30 тис призовників
Наступна : Прикарпатець попався “на гарячому” на крадіжці електрокабелю

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×