В зв`язку із загибеллю одного з командирів ДУК ПС “Семена”, 21 та 22 січня в Івано-Франківську оголосили днями жалоби.
Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, передає Станіславське ТБ.
Виконавчий комітет звертається до керівників підприємств, установ, організацій різних форм власності та мешканців міста Івано-Франківська з проханням обмежити 21 та 22 січня 2016 року проведення розважальних заходів, – йдеться у повідомленні.
Окрім цього, 21-22 січня всі розважальні заходи, що проводять заклади та установи культури міста відмінені.
Нагадаємо, Григорій Семенишин (позивний “Семен”) загинув 18 січня в районі Донецького Аеропорту.
Сьогодні з бійцем прощалися на Майдані Незалежності у Києві. Прощальна процесія в Івано-Франківську розпочнеться завтра о 17:00 у Просвіті.











