У Франківську на встановлення зупинок громадського транспорту претендують тільки два підприємства

Сьогодні, 1 жовтня в Івано-Франківську відбулося громадське обговорення “Порядку проведення інвестиційних конкурсів на право встановлення зупинкових комплексів на зупинках громадського транспорту в Івано-Франківську”.

Це рішення буде винесено на розгляд виконавчого комітету під час його наступного засідання. Зазначимо, що на обговорення прийшло лише два підприємці, пише Стик.

В Івано-Франківську наразі нараховується 267 зупинок громадського транспорту, з яких близько 50 будуть доступними для конкурсу – адже на них наразі немає абсолютно нічого, крім знаків “зупинка”. Конкурс проводитиметься по лотах, в які можуть бути включені одна або кілька зупинок.

Михайло Смушак, директор департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку, розповів про те, як з’явилася ідея проведення конкурсу. За його словами, раніше будь-хто міг подати документи і зразу ж почати робити зупинковий комплекс, але в багатьох випадках така схема приводила до того, що нічого не робилося і покарати недобросовісного підприємця було неможливо. Зокрема, з 32 зупинок, на які раніше було видані дозволи, збудували лише одну.

“Ми придумали, як унеможливити таке в подальшому. Буде оголошуватися конкурс, на нього будуть подаватися заявки, і переможець отримуватиме право збудувати зупинковий комплекс у шестимісячний термін. До речі, будуть передбачені жорсткі штрафи за безвідповідальність – підприємець, який виграє конкурс і за шість місяців нічого не збудує, буде оштрафований на суму, що дорівнюватиме вартості проекту зупинкового комплексу. В проект може, окрім самої зупинки, входити кіоск, магазин, бігборд чи інша рекламна площа – залежно від розташування зупинки. Наприклад, в центральній частині міста зупинок з кіосками взагалі не буде”, – розповів Михайло Смушак.

Головний комунальник Івано-Франківська додав, що в разі подання кількох заявок на будівництво однієї зупинки переможцем стане той підприємець, який набере більше балів. Система оцінювання балами передбачатиме багато можливостей для перемоги в конкурсі. Наприклад, бонусні бали будуть нараховуватися за велику кількість місця для людей, за відсутність торгової точки, за коротший термін реалізації проекту, за благоустрій прилеглої території, за наявність WI-FI чи електронного табло.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Біля парку Міцкевича авторагуль повністю перекрив пішохідний перехід. ФОТОФАКТ
Наступна : Нова поліція у Краматорську: сюжет-репчик від Богдана Кутєпова. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×