У Франківську міська рада відсудила територію критого ринку на вулиці Дністровській

Судом винесено рішення про припинення права постійного користування земельною ділянкою на вул. Дністровській, 5 спільного підприємства “Івано-Франківський центральний ринок” Івано-Франківської облспоживспілки.

Про це інформує прес-служба господарського суду Івано-Франківської області, передає Станіславське ТБ.

Днями, колегією суддів господарського суду Івано-Франківської області винесено рішення у справі № 909/925/13, яким задоволено позов Івано-Франківської міської ради до спільного підприємства “Івано-Франківський центральний ринок” Івано-Франківської облспоживспілки в частині припинення права користування земельною ділянкою площею 1,71 га на вул. Дністровській, 5 в м.Івано-Франківську та визнано таким, що втратив чинність відповідний державний акт на право постійного користування землею.

 

Даний позов був пов’язаний зі спором з приводу права власності на будівлю критого ринку, яка розташована на вказаній земельній ділянці. Івано-Франківська міська рада посилалась на те, що внаслідок правової невизначеності в земельних правовідносинах з відповідачем вона позбавлена можливості зареєструвати право власності на цю землю та передати її в оренду, що обумовлює значні втрати міського бюджету.

При вирішенні спору суд виходив з того, що право комунальної власності на згадане нерухоме майно було зареєстроване за Івано-Франківською міською радою 04.10.2011, а рішенням господарського суду Івано – Франківської області від 17.05.2015, залишеним без змін постановою Львівського апеляційного господарського суду від 22.04.2015 та постановою Вищого господарського суду від 24.11.2015, задоволено позов Івано-Франківської міської ради до Івано-Франківської обласної спілки споживчих товариств – визнано право власності на критий ринок по вул. Дністровській, 5 у м. Івано-Франківську за територіальною громадою м. Івано-Франківська.

Крім того, Івано-Франківською міською радою було прийняте рішення від 14.05.2013 про припинення права користування відповідачем зазначеною земельною ділянкою, яке ним не оскаржувалось.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Тисмениці на річці Ворона освятили воду. ФОТО
Наступна : В районі ДАП загинув командир Правого Сектору з Прикарпаття

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×