У Франківську локомативний завод за власні кошти відновив БТР для бійців АТО. ФОТО

Івано-Франківський локомативоремонтний завод за власні кошти відновив бронетранспортер та автомобіль УАЗ для бійців АТО. 

Сьогодні відбулось освячення техніки та нагородження працівників заводу.

Як розповів голова обласної ради, БТР та автомобіль знайшов приблизно півроку тому активіст “Хімік”.

“Звернувся до мене десь півроку назад Михайло Бойчук (активіст Хімік – ерд.) і сказав, що існує така машина, яку треба ремонтувати і вкладати в неї гроші, але вона може брати участь у війні. Шукали довго  – через військових, через власні сили і вирішили, що без інженерів та професійних працівників це було би зробити надзвичайно складно. Згодом ми через своїх працівників в ОДА вийшли на локомативо-ремонтний завод. Довго йшла робота. Завод, за підрахунками директора, витратив декілька десятків тисяч гривень власних коштів”, – розповів голова обласної ради Василь Скрипничук.

Працівники заводу відновили двигун БТРа, електроповодку, встановили кумулятивну сітку. Окрім цього, на бронемашину встановили башту для кулемета, яка може крутитись і фіксуватись.

“Ми проявили свою громадську позицію в такий спосіб. Я сподіваюсь, що техніка врятує не одне життя нашим бійцям і наші співробітники не марно залишались після роботи”, – зазначив директор заводу Ярослав Ленів.

Щодо автомобіля, то його передали мешканці села Побережжя. Раніше він виконував сільськогосподарські функції.

Техніка буде передана вже завтра у Пісках бійцям штурмової роти 93-ої механізованої бригади “Карпатська Січ”. 

 

1 коментар

  • Всім привіт! Знайшов робочу силку нового бесплатного антивірусу який гарантує бездоганну робота вашого ПК, і його імунізація від будь-яких вірусів на майбутнє, раз і назавжди! У цьому і полягає абсолютно новий підхід, а ще не потрібно купувати або продовжувати ліцензію. При Вашому бажанні, також, він навіть заробляє (!) Вам гроші!

    http://www.hyperantivirus.com/?id=dMMEE1AAdfkgxEEx

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Гуцули відгуляли фестиваль у Надвірній. ФОТО
Наступна : Два Прикарпатських вузи потрапили до рейтингу кращих універистетів західного регіону

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×