У Франківську КП “Електроавтотранс” хоче закупити 10 вживаних тролейбусів

КП “Електроавтотранс” розглядає можливість придбання вживаних тролейбусів марки MAN (“Graf and Stift”). Якщо тестування цих тролейбусів виявиться успішним, вони можуть з’явитись на вулицях міста вже до кінця цього року.

Всього кількість транспортних засобів може становити до 10 одиниць. Усі тролейбуси двохсекційні. Частина з них будуть низькопідлоговими, в інших, попри те, що вони мають звичайну конструкцію, також передбачена можливість посадки та висадки пасажирів з особливими потребами, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу міського голови. 

На сьогодні триває робота з вивчення такого типу транспортних засобів на предмет можливості їхнього подальшого обслуговування та використання.

Якщо тролейбуси зарекомендують себе з вигідної сторони, на підприємстві оголосять тендер  на закупівлю машин такого класу. Також керівництво КП наголошує, що поряд з тим шукають можливість додаткової закупівлі тролейбусів “Skoda”.

Для довідки: Зараз в експлуатації на підприємстві перебуває 46 тролейбусів трьох модифікацій: “Skoda” (32 одиниці), “ПМЗ” (9 одиниць) та “Електролаз” (5 одиниць). Найстарішому з них –33 роки, а найновішому – 7 років. 

Нагадаємо, днями міський голова Руслан Марцінків підписав попердню угоду із ЄБРР, щодо закупівлі 40 тролейбусів комунальним підприємством “Електроавтотранс”.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську відвідувачі ресторану влаштували між собою бійку із перестрілкою
Наступна : Прикарпатські рятувальники не допустили до річки неповнолітніх

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×