У Франківську директорка школи №1 нехтує рішенням сесії міської ради

29 жовтня 2015 року відбулася сесія Івано-Франківської міської ради. На сесії було прийнято рішення, що усі діти учасників АТО будуть забезпечені одноразовим гарячим харчуванням за рахунок коштів міського бюджету, передає Станіславське ТБ.

Натомість, як повідомив заступник голови ГО “”Івано-Франківське об єднання воїнів АТО” Андрій Долик, рішення сесії міської ради не дотримується директорка школи №1 м. Івано-Франківськ:

“Згідно рішення сесії та наказу управління освіти у всіх школах повинно здійснюватись додаткове безоплатне харчування дітей, батьки яких є учасниками АТО, але на жаль…. Директор 1-ої школи до цього часу не організувала харчування дітей. На моє звернення до директора департаменту освіти, Наталя Петрівна Микула пообіцяла викликати нерадивого директора до себе та особисто пояснити порядок організації харчування дітей, батьки яких є учасниками АТО. Сподіваюсь, що нарешті і в 1-ій школі діти будуть харчуватися згідно відповідних рішень та розпоряджень. Якщо хтось знає факти, що у школах та дитячих садочках беруть гроші за харчування дітей учасників АТО, негайно звертайтесь за тел.050 885 19 94 або 067 29 88 222 Андрій Долик”.

Нагадаємо, відповідно до банку даних, який створений в управлінні освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (Н.Микула) сьогодні у загальноосвітніх навчальних закладах м. Івано-Франківська навчається 526 учнів, батьки яких є учасниками бойових дій

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Британське видання The Economist назвало наступного президента Росії
Наступна : У Франківську провели семінар щодо проблем та досягнень у сфері аутизму дітей. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×