У Франківську активісти направлять лист до Міносвіти з вимогою перевірити директора школи №1

Франківських громадських активістів обурила поведінка директора загальноосвітньої школи №1, яикй не хотів їх пропускати на збори голів піклувальних рад та батьківського комітету.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала голова ГО “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершинівна. 

Читайте також: В Івано-Франківську громадських активістів не пустили на батьківські збори до школи

Так, директора школи роздратувала присутність на даному заході не тільки активістів, але і журналістів. В результаті, їх попросили покинути збори. 

Натомість, активістка зазначає, що по даному факту будуть направлені  листи-звернення до міського голови Івано-Франківська, Міністерства освіти і науки України та Народним депутатам з метою провести перевірки на відповідність займаній посаді директора школи №1.

“25 вересня о 18:00 годині у залі Івано-Франківської спеціалізованої школи №1 відбувались збори батьків. Я є у складі батьківського комітету у 1-г класі де навчається мій син. Лише о 16:00 дізналась про такі збори, але оскільки останній місяць тільки й пишуть батьки про цю школу, вирішила прийти послухати. На зборах були присутні голови батьківських комітетів з кожного класу, та журналіст. Та не так сталося, як гадалося…
Директора школи роздратувала присутність на даному заході журналіста. Я уточнила, чому журналісту забороняють бути присутньою? І тут виявилось і моя присутність на зборах теж є небажаною.

Коли я поцікавилася про які такі секрети буде йти мова, що журналістам не можна бути – мене теж попросили покинути зал, на запитання по якій причині це робиться директор запропонувала батькам проголосувати за те, щоб мене вигнати зі зборів. Мене обурюють не факти збирання коштів, бо про це вже написані відповідні звернення, а сам підхід до своєї роботи директора школи №1. Таке враження, що вона вважає школу приватним підприємством.

По фактах сьогоднішньої зустрічі (зборів) мною завтра будуть направлені відповідні листи-звернення до міського голови Івано-Франківська, Міністерства освіти і науки України та Народним депутатам з метою провести перевірки на відповідність займаній посаді директора школи №1″, – йдеться у повідомленні.

 

 

6 коментарів

  • Так, дійсно 25 вересня 2015 р. відбулися заплановані збори голів батьківських комітетів та піклувальних рад школи. Дані збори проводяться періодично двічі на рік, де обговорюються питання школи. На цих зборах була присутня особа яка відмовилась представитись особисто, а на запитання батьків кого саме представляє активно ухилялась від відповіді. Тому згідно регламенту зборів одноголосним рішенням учасників її було видалено з залу проведення зборів. Невідомим для батьків учнів залишається питання: Хто це був? З якою метою прийшов?. Вище згадане “За чутками” питання про випускний вечір не обговорювалось на даному зібранні та не стояло на порядку денному. Всім відомо, що у всіх школах Івано-Франківська тема випускних вечорів це виключна прерогатива батьків учнів випускних класів. Якщо дехто немає про що писати, не потрібно таким ганебним способом піарити своє імя. Потрібно запитати журналістку в яких ще школах на таких зібраннях вона була присутня, якщо вона була, то де в ЗМІ ці статті? Наступного разу на збори “Пробиратися” не потрібно, можна прости прийти, представитись, висловити відкрито думку і з вами завжди підуть на діалог.

  • По-перше на збори прийшла одна невідома особа, а не так як сказано вище в “множині” журналісти і активісти. До залу де проходили збори голів батьківських комітетів вона пройшла безперешкодно. Директор школи не чинила жодних перешкод і тільки після голосування всіх присутніх батьків “проголосували одноголосно” про присутність на зборах тільки голів батьківських комітетів та піклувальних рад невідому присутню особу попросили покинути приміщення. Якщо ви порушуєте нормативну етику своєю журналістської діяльності то несте за це відповідальність. Ці слова можуть підтвердити всі присутні батьки учнів згідно бланку реєстрації. Пані журналістка ввчть українську мову, одна особа це є однина а не множина.

  • Давно пора перевірити Мургу. В статті дуже влучно написано, що вона вважає школу приватним підприємством. Я там вчилась і взятки носились завжди до цієї хапуги, т. к. моя сім я не могла носити мене ледь не вигнали зі школи, але це не завдило мені вступити до одного з найкращіх ВИШів країни:) Виженіть цю пошесть

  • Я так розумію, що коментарі лишає сама директорка. Ха-ха. Злякалась журналістів. Хлопці на Майдані гинули саме за те, щоб в Україні була свобода слова і усілякі директори-хабарники дивились на небо крізь клітку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Коломиї митці влаштували благодійний аукціон на підтримку воїнів АТО
Наступна : На Прикарпатті міліція проводить обшук у колишньої дружини свободівця Ігоря Сабія

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×