У Франківську 70 будинків досі без гарячої води. В ТКЕ кажуть, що все “під контролем”

Через різке зниження температури зовнішнього середовища опалювальний сезон 2015-2016 розпочався дещо раніше.

Про те, як склалася ситуація з постачання тепла і гарячої води в обласному центрі станом на 26 жовтня розповів заступник головного інженера з енергетики та новітніх технологій Богдан Мимоход.

На сьогодні подача тепла нашим абонентам здійснюється на всі житлові будинки окрім двох. Через пошкодження внутрішньобудинкових труб центрального опалення було припинено подачу тепла до будинків на вулиці Грушевського, 22 і Сорохтея, 16. Нині тут здійснюються ремонтні роботи, які будуть завершені в найближчому часі, – цитує Мимохода прес-служба “Теплокомуненерго”.

Окрім цього не опалюються окремі стояки житлових будинків, де проводяться регламентні ремонтні роботи та через завоздушення стояків і неможливості доступу до приміщень через відсутність жильців.

Щодо подачі гарячої води до житлових будинків, то її, кажуть на підприємстві, розпочали з 21 жовтня. На сьогодні не подається гаряча вода до 70 будинків і серед них 37, в яких за літній період було викрадено запірну арматуру, у 33 будинках не подається гаряча вода через пориви в підвалах будинків систем гарячого водопостачання.

Хочу нагадати, що збереження запірної арматури лежить в обов’язках балансоутримувачів багатоквартирних житлових будинків, як і ремонтні роботи внутрішньобудинкових систем гарячого водопостачання. Наше теплогенеруюче підприємство докладає всіх зусиль, щоб у найближчі дні стабілізувати ситуацію із забезпеченням абонентів гарячою водою і теплом, – зазначив Мимоход.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Водія маршрутки, який ледь не переїхав дітей на переході, звільнять
Наступна : Імператор Палпатін став депутатом Одеської міськради – ЗМІ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×