У Франківському центрі оцінювання якості освіти заявили про “замовний характер” обшуку в помешканні Томенчука

Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти опублікував заяву, в якій висловив припущення про “замовний характер” обшуку в помешканні директора ІФРЦОЯО Богдана Томенчука.

На думку освітян про це свідчить те, що до приміщення не допускали адвоката Томенчука.

Сьогодні зранку так звані «правоохоронні органи» розпочали обшук у будинку директора Івано-Франківського РЦОЯО Томенчука Б.М.
Розцінюємо ці дії «доблесних» право(?)охоронців як продовження безпринципного тиску на систему ЗНО… Вважаємо, що ці дії у помешканні нашого директора є продовженням атаки право(?)-криво(!)охоронних органів на зовнішнє незалежне оцінювання, що розпочалася у 21 липня цього року.  Відсутність будь-якої достовірної інформації щодо слідства, постійна брехня прес-служби Генеральної Прокуратури України, сьогоднішні дії свідчать про одне –замовний характер справи щодо знищення системи ЗНО при мовчазному потуранні органів державної влади, – йдеться у заяві.

З повним текстом заяви можна ознайомитись за посиланням >>>

Варто зазначити, що сьогодні відбувся обшук в домі сина Богдана Томенчука, який звільнився з центру оцінювання близько тиждень тому.

Як повідомляло Станіславське ТБ, сьогодні вранці у будинку Богдана Томенчука розпочався обшук. Як вдалося з`ясувати згодом, обшук проводили київські міліціонери. Дозвіл на це видав Печерський суд Києва. Варто зазначити, що в ході слідчих дій правоохоронці не допускади до помешкання адвоката, а самому Томенчуку заборонили спілкуватися з пресою.

У коментарі журналістам Станіславського ТБ слідчі повідомили, що в будинку нічого не знайшли.

Нагадаємо, 21 липня Генеральна прокуратура України розпочала провадження у справі про підміну результатів ЗНО. 28 липня першому заступнику керівника УЦОЯО Володимирові Виннику було оголошено про підозру щодо внесення змін у результати ЗНО. 30 липня суд посадив директора УЦОЯО Лікарчука під домашній арешт.

Очікуйте розгорнутий коментар Богдана Томенчука на Станіславському ТБ згодом.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : За вересень-грудень діти учасників АТО зможуть харчуватись безкоштовно
Наступна : У Франківську учасники АТО вимагають відкрити військово-медичний заклад Міністерства оборони України

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×