У Франківському суді справи очікують на розгляд по два-п’ять місяців – правозахисники

Днями у приміщенні Івано-Франківського обласного центру розвитку туризму відбулася прес-конференція щодо порушення прав людини на Прикарпатті.
 
У заході взяли участь представники Громадської приймальні Української Генсільської спілки з прав людини в Івано-Франківській області Юрій Вацик та Юлія Вірьовкіна, представники засобів масової інформації.
 
Представники УГСПЛ розповіли про порушення прав переміщених осіб та  військових, котрі беруть участь АТО на Сході країни.
 
«Зокрема, поширеною проблемою є необізнаність військовослужбовців, ветеранів та учасників АТО в своїх правах і пільгах. Так, мало хто з воїнів знає, що їм надається ще 14 додаткових днів відпустки на рік, зі збереженням заробітної платні», – сказав Юрій Вацик.
 
Ще однією проблемою є завантаженість роботи Івано-Франківського суду. Так, деякі справи очікують розгляду понад два-п’ять місяців.
 
Було представлено загальний алгоритм звернення до Європейського суду з прав людини для осіб, майно яких було знищене чи пошкоджене у зоні проведення АТО.
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Сергій Притула “постібався” з курйозу у Раді і написав вірш про Барна і Яценюка
Наступна : На Прикарпатті до Нового року на 91 тисячу ялинок стане менше

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×