У Франківські школи почали надходити нові підручники для учнів 4-х та 7-х класів

До Івано-Франківської області завезено до 40 %  надрукованих підручників для  учнів 4-х  та  7-х класів, передає Станіславське ТБ.

Нагадаємо, що Прикарпатські учні 4-х і 7-х класів почали навчальний рік без підручників.

Міністерство освіти і науки України наголошувало на тому, що несвоєчасне забезпечення підручниками відповідно до нового Державного стандарту зумовлено тим, що кошти на друк і поширення цих книжок знайдені тільки в серпні 2015 року (50 % держбюджет, 50% місцевий бюджет). Видавництва, не чекаючи надходження повного обсягу коштів, розпочали друкувати шкільні підручники, які будуть безоплатними для батьків.

На сьогодні учні 4-х і 7-х класів одержали підручники, які використовувались у навчальному процесі з 2004, 2007 року, а  вчителі керуються методичними рекомендаціями щодо викладання предметів у 2015-2016 навчальному році.

 

Наразі, відповідно до плану-завозу загальноосвітні навчальні заклади м. Івано-Франківська отримають від 44% до 50% підручників для учнів 4-х та 7-х класів. У загальноосвітніх навчальних закладах у першу чергу будуть забезпечені підручниками учні пільгових категорій.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “Теплокомуненерго” спрямує 67 мільйонів гривень на модернізацію системи теплопостачання
Наступна : Скрипін заявив, що готовий віддати Громадському гроші, але не домен

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×