У Європарламенті пропонують скасувати візи для українців вже 5 вересня

Проект доповіді Європейського парламенту про надання Україні безвізового режиму пропонує затвердити цю пропозицію Єврокомісії вже в першому читанні. 

Відповідну пропозицію прописано в проекті документа, підготовленого доповідачем Марією Габріель (Болгарія), передає Станіславське ТБ посилаючись на УНІАН.

Документ буде вперше розглянуто на засіданні Комітету з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ 5 вересня.

Габріель констатувала, що Україна досягла необхідного прогресу і виконала всі необхідні критерії для прийняття такого рішення.

Доповідач зазначила, що скасування візових зобов’язань для громадян України, які мають біометричні паспорти, буде “конкретним досягненням”. Також лібералізація візового режиму продовжить поглиблювати контакти між людьми.

Крім того, Габріель врахувала й міграційні ризики, зазначивши, що станом на сьогодні відмова надати візу ЄС українським громадянам становить 2%.

“Доповідач переконана, що голосуючи за цю пропозицію Комісії, Європейський парламент підтвердить принцип, коли кожна країна, яка виконає всі необхідні критерії, може отримати лібералізацію візового режиму”, – мовиться у проекті доповіді.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську підприємців запрошують до участі у ярмарку “Прикарпатський вернісаж”
Наступна : Оперативний військовий резерв на Прикарпатті складає більше 3 тисяч осіб – військкомат

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×