У другому турі виборів у Франківську використовуються брудні технології, – КВУ

Сьогодні, 13 листопада, відбулася прес-конференція ІФОО “Комітет виборців України” щодо перебігу передвиборчого процесу перед повторним голосуванням з виборів Івано-Франківського міського голови та аналізу результатів виборів до міської та обласної рад в розрізі округів, передає Станіславське ТБ.

Зараз, порівняно з 25 жовтнем, кількість агітаційної продукції знизилась. Все ж основною формою агітації залишилась друкована продукція.

Натомість, другий тур виборів міського голови в Івано-Франківську став набагато бруднішим, адже використовуються технології проти одного чи іншого кандидата, каже керівник ВГО “Комітет виборців України” в Івано-Франківській області Максим Лисюк.

Для прикладу, в останній тиждень в інтернеті з’явилися відео, так званого “сірого” піару, де оприлюднюється інформація проти одного з кандидатів, а саме – Ігоря Насалика. 

До слова, брудних технологій щодо Марцінківа у КВУ не зафіксували.

У КВУ кажуть, що це суперечить правилам проведення агітації, якщо це оприлюднюється не від імені опонента.

Нагадаємо, на “Прикарпатських дебатах”, як Ігор Насалик, так і Руслан Марцінків, звинувачували один одного, вказуючи на поширення неправдивої інформації.

Тим не менше, КВУ закликає мешканців Івано-Франківська прийти і проголосувати. Навіть якщо не пройшов той кандидат, якого підтримували франківці – треба йти і голосувати у другому турі. 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Охороняти громадський порядок на Прикарпатті під час виборів будуть майже 600 поліцейських
Наступна : На Коломийщині утворена територіальна громада залишилася з тими керівниками, що і до об’єднання

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×