У Донецьку жорстоко вбили відомого композитора, уродженця Івано-Франківщини, Миколу Присяжнюка

У ніч проти 1 квітня у Донецьку невідомі жорстоко вбили поета і композитора, директора Центру Слов’янської культури Миколу Присяжнюка, який родом з Івано-Франківщини.

Про це першою в соцмережі написала користувачка Олена Рєзнікова, яка, за даними ЗМІ, є заступницею головного редактора журналу “Шишкин лес”, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на “Громадське радіо”. 

“Вночі якась нечисть, увірвавшись в його будинок у пошуках наживи, скоротила його дні. Він загинув мученицькою смертю. І тривала війна на донецькій землі не залишає можливості попрощатися з ним… Спочивай з миром, Миколо Васильовичу!”, — написала вона.

Інформацію підтвердили в так званій поліції Донецька.

“Да, он был обнаружен вместе с сожительницей с признаками насильственной смерти. На место немедленно выехала следственно-оперативная группа Буденовского райотдела полиции Донецкого городского управления. Проводятся следственные действия и оперативно-разыскные мероприятия”, — розповіла телефоном керівниця центру зі зв’язків з громадськістю поліції Донецька.

Скрипаль Юліан Героім розповів, що на його очах розвивався Центр слов’янської культури, і Микола Присяжнюк був хорошим керівником.

“Він дуже багато зробив для Центру слов’янської культури в Донецьку. Він дуже любив свою роботу і добре її робив”, — прокоментував Юліан Героім.

За його словами, центр продовжував працювати і після початку війни, хоча вже не в таких масштабах, як раніше.

“Я знаю, що концерти там проводилися, це точно я знаю. Звичайно ж, місцевими силами, але тим не менше. Дуже багато дитячих колективів там на базі існує. Життя там тривало. Звичайно ж, це був не той масштаб, на жаль”, — додав скрипаль.

 

 

 

За даними регіональних ЗМІ, які наводить “Деловая столица”, разом з ним в будинку, розташованому в Будьонівському районі Донецька, перебувала ще й покоївка. Вона також була вбита.

Микола Присяжнюк був відомим в Україні композитором і виконавцем пісень. Він народився в Івано-Франківській області, с. Слобідка Тисменицького району в 1961 році, проте пов’язав своє життя саме з Донбасом. Присяжнюк неодноразово був лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Він довгі роки очолював Центр слов’янської культури, який раніше носив назву Палацу культури ім. Леніна. В установі проходили численні виставки та концерти, організовані артистом. ЦСК не зупинив своєї діяльності і після захоплення Донецька проросійськими сепаратистами.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У восьми районах Івано-Франківщини триває ямковий ремонт доріг державного значення
Наступна : “Тому, що Це Тут”: в Івано-Франківську відбулася презентація арт-проекту Мирослава Яремака. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×