У Долинському районі засуджені отримали привілеї

На днях члени спостережної комісії при Долинській районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови комісії Віктора Громиша здійснили виїзд у виправний центр № 118, де відбулось спільне засідання спостережної комісії та комісії установи.

У ході засідання розглянуто 11 справ засуджених щодо умовно-дострокового звільнення та заміни невідбутої частини покарання більш м’яким, 2 з яких (умовно-дострокове звільнення) та 1 справу (заміна невідбутої частини покарання більш м’яким) не підтримано комісією установи у зв’язку з тим, що засуджені не довели своє виправлення. По 1 справі засуджений особисто відмовився від застосування до нього даної пільги. Із 7 справ, підтриманих комісією установи, 1  не підтримано спостережною комісією при райдержадміністрації.

Крім того, проведено особистий прийом осіб, позбавлених волі, повідомляють у прес-службі даної РДА. Розглянуто 1 скаргу засудженого, по якій на даний час проводиться прокурорська перевірка.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Землекористувачі Надвірнянщини поповнили бюджет на понад 7 млн грн
Наступна : Івано-Франківщина готується до Дня захисника України, річниці УПА та Дня Українського козацтва

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×