У Долині відбувається утеплення будинків за кошти Євросоюзу

У Долині в будинку по вулиці Грушевського, 5 завершилися роботи. Про це повідомили в прес-службі Долинської міської ради.

Вони виконувались  в рамках  проекту «Зменшення енергоспоживання та викидів СО2 в секторі багатоквартирних житлових будинків міста Долина”, де 40 відсотків грошей на їхнє утеплення дає міська рада, ще 40 відсотків Євросоюз, пише Галичина. 

За співфінансування 20 відсотків утеплюватись дуже вигідно. Наприклад, якщо кожній квартирі на утеплення треба 10 тисяч, то завдяки проекту, виграного ініціативою та  стараннями   міської ради,  витрати  становлять всього 2 тисячі. 

Варто знати, що утеплювач для будинків сертифікований у країнах Євросоюзу є ефективним та довгостійким. Утеплення здійснюють фахівці та фірми, які вже довший час працюють в цій сфері, мають відповідні дозволи.

Під час виконання існує  ще й тристоронній контроль, оскільки і міська рада, і європейці, і жителі будинку зацікавлені щоб роботи велись якісно.

Зацікавлені й підрядники, адже наступного року будуть нові будинки і нові тендера. Окрім робіт з утеплення, підрядник також виконав облаштування та фарбування фасаду. Колористику розглянула й затвердила міська рада, узгодивши її перед тим з жителями будинків.

Оскільки сьогодні є велика зацікавленість мешканців багатоповерхівок участі в проекті, то міська влада розглядає варіант прийому заявок  і визначення будинків-переможців, а відтак підрядників переможців тендеру ще до кінця цього  року.

Зазначимо, що у Долині до кінця року планують утеплити 13 житлових будинків.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Як проходить ремонт автодороги Н-09 на ділянці Івано-Франківськ-Львів (Фото)
Наступна : На Коломийщині зустрічали місцевих мешканців, що рік пробули у зоні АТО (Відео)

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×