У Долині розповіли про фінансування закладів освіти, культури та медицини

6 серпня заступник голови районної державної адміністрації Ольга Ільчишин провела нараду з відповідальними працівниками з питань забезпечення бюджетного фінансування закладів освіти, медицини та культури району.

Учасники наради розглянули та детально проаналізували заходи по оптимізації мережі закладів у сферах охорони здоров’я, освіти та культури району, підготовлені відповідальними структурами на виконання окремих доручень Прем’єр-міністра України від 13.05.2015 №19541, окремого доручення від 19.05.2015 №27 та розпорядження районної державної адміністрації 03.03.2015 №60 «Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів району, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2015 рік». Керівники та бухгалтери установ озвучили проблемні питання та надали пропозиції щодо можливих шляхів їх вирішення. У плани заходів по економії бюджетних коштів та посиленні фінансово-бюджетної дисципліни у бюджетних установах району внесено відповідні корективи.

За підсумками наради відповідальним виконавцям дано ряд доручень з вирішення порушених питань, встановлено терміни їх виконання.

У нараді взяли участь начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Демченко, начальник та головний бухгалтер управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Сподар та Галина Креховецька, в.о. начальника та головний бухгалтер відділу культури райдержадміністрації Лариса Шевчук та Наталія Кецмур, заступник головного лікаря та головний бухгалтер Долинської ЦРЛ Петро Мельник та Наталія Сенів, головний лікар та головний бухгалтер Вигодської міської лікарні Мар’ян Студент та Любов Барчук, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Ольга Попадинець.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпаття ввійшло до областей з найвищою врожайністю зернових
Наступна : В районі смт Більшівці відновлено ремонт дороги. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×