У Держбюджеті на наступний рік заплановано майже 140 тис грн на проведення ЄВРО-2012

Сьогодні, 25 грудня, близько 04:00 год ранку Верховна Рада все ж прийняла державний бюджет країни на 2016 рік. Не обійшлося тут і без критики та казусів. 

Відтак на підготовку до ЄВРО-2012 заплановано витратити у наступному році  близько 140 тис грн.

Відповідний коментар на своїй сторінці у мережі Фейсбук опублікував народний депутат віфд БПП “Солідарність” Мустафа Найєм.

“Третя година ночі. Видали Держбюджет. Веселий. Наприклад, мільйон доларів (!) (24 млн. Грн.) На проведення Всеукраїнського фестивалю патріотичної пісні “Будь вільним!”. Для порівняння, на забезпечення діяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів виділено 8 млн. грн (~ $ 330 тис). Витрати на Вінницьку ОДА найбільші в країні – 169 млн грн. Більше Київській (165, 2 млн) і найбільшої області – Одеської (158, 8 млн). Витрати на Державне управління справами (ДУС) 1,2 млрд. грн., а на діяльність всього парламенту – 933 млн. Грн.
Процвітає і агентство нацпроектів нашого старого товариша на засланні Владислава Каськіва – 186,9 тис. грн (з них фонд заробітної плати 106 тис). Ну і продовжуємо скромно святкувати ЄВРО-2012 – на підготовку (!) Чемпіонату 136,7 тис. грн. З яких 86 тис – зарплата загубилися в часі і просторі працівників. Загалом, це як казка на ніч від уряду. Єдине спасибі – залишили нормальні оклади Національної поліції. Але зелена кнопка все одно не натискається”, – йдеться у повідомленні.

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині після аномального потепління наступить різке похолодання
Наступна : На Долинщині рецидивіст повторно сяде за грати за крадіжку мікроавтобуса

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×