У Бурштині ініціативна група підняла питання про відродження футболу у місті. ФОТО

Минулого тижня засідала ініціативна група з питань відродження футболу у Бурштині.

Тоді ж було прийнято рішення створити наглядову раду у складі шести осіб: міський голова Бурштина Роксолана Джура, голова Бурштинської міської федерації футболу Андрій Шувар, представник від ДТЕК, депутат обласної ради Андрій Іваськів, голова/представник профкому БуТЕС ДТЕК та директор/представник від Комбінату спортивних споруд.

 

Вже сьогодні відбулося засідання наглядової ради.

 

До слова, у цьому році в рамках Стратегічного плану соціального партнерства ДТЕК з м. Бурштин виділено 400 тисяч гривень на футбол. Сума, звичайно, не надто велика, але бурштинці переконанці, що починати відроджувати футбольну справу у місті з неї можна.

Саме для цього з ініціативи депутата обласної ради Андрія Іваськіва й була зібрана ініціативна група з питань відродження футболу у Бурштині минулого тижня. На цю зустріч було запрошено представників міської влади, Бурштинської міської федерації футболу, керівника профкому БуТЕС ДТЕК, керівників клубів ФК «Енергетик» та ФСК «Енергія», тренерів та знаних і відомих футбольних людей у місті.

Під час майже двохгодинної бесіди, котра відбулась у приміщенні міської ради, було розглянуто декілька варіантів розвитку подій у Бурштині, обговорено приблизні бюджети нової команди та зміни у системі обласних футбольних змагань.

Усі присутні зійшлися на тому, що футбол у місті потрібно відновити вже у цьому році.

Андрій Іваськів, під час вступної промови зазначив, що оскільки розпочинати треба швидко і негайно, то краще розпочати на базі готової структури. «Я не лобіюю чиїсь інтереси, проте Бурштин у футболі знають саме завдяки «Енергетику», тож варто задуматися над тим, щоб розпочати роботу на підготовленому грунті», – зазначив обласний депутат.

Погодився зі словами депутата і президент ФК «Енергетик» Мирослав Лотоцький.

Позицію ФСК «Енергія» представляв Петро Савка, котрий також зазначив, що у клубу є певні напрацювання а команда, виступами дворічної давності довела, що може гідно представляти Бурштин на обласних змаганнях.

Голова профкому БуТЕС ДТЕК зазначив, що профком станції завжди підтримував і досі продовжує підтримувати футбол у місті. Зокрема фінансуються дитячі команди, котрі беруть участь у різного роду змаганнях ДЮФЛ. «Великих сум не варто очікувати, але – зазначив Руслан Миколайович – чим зможемо, тим підтримаємо.»

За попередніми домовленостями 25 липня має розпочатись тренувальний збір команди під керівництвом тренера Володимира Федорняка.

Читайте також: За рік на кожного мешканця Бурштина випадає 12 тонн забруднюючих речовин

За матеріалами “Бурштинського вісника“.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На ремонт дороги Н-09 Мукачеве – Львів виділять понад 30 мільйонів гривень
Наступна : У Карпатах пройде найбільша неформальна літературна подія літа. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×