У Болехові для економії паперу депутатам закуплять планшети

29 січня, на сесії міської ради Болехова підняли питання поіменного голосування та шляху вирішення цієї проблеми.

Як зазначив міський голова Богдан Мельник, 23 лютого 2016 в Україні вступає в силу закон, який передбачає поіменне голосування депутатів всіх рівнів. Після роздумів про те, як можна вирішити цю проблему, очільник міста запропонував використати новітні технології та проводити голосування за допомогою планшетів, пише Станіславське ТБ посилаючись на ГК.

“Ми зійшлись на думці використовувати планшети. Кожен депутат матиме іменний планшет, за допомогою якого він буде голосувати”, – зазначив мер міста Богдан Мельник.

Також, задля зменшення видатків на друковані матеріали, вирішено їх завантажувати у планшети у PDF-форматі. Зокрема, девайси будуть надаватись депутатам за 3-4 дні до сесії, щоб вони могли ознайомитися з усіма проектами рішення, які будуть розглядатись на сесії міської ради.

Система буде функціонувати наступним чином: буде один планшет, який слугуватиме сервером і прийматиме сигнал від кожного планшета, та акумулювати результати голосування.

Для втілення цього задуму, міський голова запропонував використати кошти з депутатського фонду. Проте, Богдан Мельник запевнив, що в наступному півріччі, ці кошти будуть повернуті, за рахунок перевиконання міського бюджету.

 

1 коментар

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську патрульні готуються до посвяти і влаштували генеральне прибирання. ФОТО
Наступна : Дві автівки зіткнулися у Львові, пасажиру відірвало палець. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×