У Богородчанах зросла кількість випадків захворювання на грип

За оперативними даними з лікарських дільниць від початку епідсезону  в Богородчанському районі на ГРВІ захворіло 479 осіб, з них 71,6% – діти до 17 р., 39,9% – школярі.

За останній звітний тиждень порівняно із попереднім зафіксовано зростання інтенсивності епідемічного процесу на території району. Показники захворюваності зросли на 22 відсотки. Всього за 4 тижні госпіталізовано 23 хворих, з них 13 дітей до 17 років, йдеться на сайті Богородчанської РДА.

Медики рекомендують для уникнення ускладнень проводити щеплення осіб, які належать до груп ризику щодо несприятливих наслідків грипу в передепідемічному сезоні 2015-2016 pp. Це такі категорії населення: особи старше 65 років; хворі будь-якого віку, що перебувають у стаціонарних медичних установах; вагітні; діти віком до 3-х років; діти та підлітки, що одержують тривалу терапію ацетилсаліциловою кислотою; пацієнти з хронічними захворюваннями легень або серцево-судинної системи; пацієнти з порушенням обміну речовин, включаючи цукровий діабет; хворі на стафілококову інфекцію; пацієнти з імунною недостатністю; пацієнти з ожирінням.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Івано-Франківських вчителів вчили не боятися інноваційних технологій. ФОТО
Наступна : Анушкевичус прокоментував звільнення гендиректора КП “Івано-Франківськводоекотехпром”.ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×