У Богородчанах сім’ям учасників АТО виплатили понад 300 тис грн

За кошти районного бюджету у 2015 році 151 військовослужбовцю  надано одноразову матеріальну допомогу у розмірі  317,2 тисяча  гривень. Ще 159 бійців звернулися до органів місцевого самоврядування зі зверненнями щодо надання їм земельних ділянок.

Про це пише Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу Богородчанської РДА.

«За рахунок коштів районного бюджету сім’ям загиблих та поранених учасників Антитерористичної операції надаються пільги на житлово-комунальні послуги в розмірі 50 відсотків від встановлених законодавством норм споживання, – повідомив Василь Петришин.  – Забезпечено безкоштовне харчування дітей учасників АТО у навчальних закладах району та першочергове влаштування у  дошкільні заклади».

За словами посадовця,  упродовж минулого року 66 сімей учасників Антитерористичної операції отримали набори солодощів для дітей та   продуктові набори до Дня Святого Миколая.  За сприяння ГО «Поранені  SOS»  двоє поранених учасників АТО отримали електронні книги,  а  шість сімей –  грошову допомогу на суму 13 тисяч грн.

У районі систематично проводиться надання безоплатної кваліфікованої медичної допомоги та послуг учасникам АТО та членам сімей загиблих. Зокрема, за отриманням медичної допомоги до лікувальних установ  звернулося 154 особи, з яких 70 надано кваліфіковану допомогу у стаціонарних та   амбулаторно-клінічних закладах району.

Разом з тим,  районним управлінням юстиції, юридичним сектором апарату райдержадміністрації та іншими структурними підрозділами  надається безоплатна правова допомога бійцям АТО та членам їх сімей.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині посадовці управління Держземагентства “погоріли” на хабарі
Наступна : В Івано-Франківську відбулася панахида за загиблим бійцем Григорієм Семанишиним. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×