Вчора, 22 жовтня, відбулася зустріч голови Тисменицької районної державної адміністрації Івана Семанюка із представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.
В ході розмови із іноземними гостями обговорили ситуацію в районі стосовно загальної безпеки, передає прес-служба Тисменицької РДА.
Представники міжнародної організації Андреас Семпсон із Данії та Джеймс Хант із Ірландії цікавилися питаннями, які входять до сфери діяльності місії. Зокрема, як проходить процес децентралізації в районі, виділення земельних ділянок учасникам АТО, а також як проходить виборча кампанія з чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року.
Крім того, під час діалогу торкнулися теми економічної ситуації та інвестиційного клімату Тисмениччини.