Туристичний потенціал Прикарпаття представлять на XXII Міжнародному туристичному салоні “Україна”

Презентація туристичного потенціалу Франківщини обійдеться у понад 19 тисяч гривень.

Про це йдеться у розпорядженні голови облдержадміністрації Олега Гончарука, повідомляє Stanislavske.tv з посиланням на Бліц-Інфо.

“Профінансувати департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації на суму 19 025,00 (дев’ятнадцять тисяч двадцять п’ять) гривень для участі у туристичній виставці за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на регіональну цільову Програму розвитку туризму в області на 2011-2015 роки”, – йдеться в офіційному документі.

Проходитиме ярмарка з З0 вересня – 2 жовтня, в Києві. Участь у ній візьмуть директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Дмитро Романюк та суб’єкти туристичної діяльності області.

До слова, Міжнародна туристична виставка UITM – це головний захід в Україні, який відображає загальну картину сучасного туристичного ринку. Участь у виставці підтверджено національними туристичними організаціями та представниками туристичного бізнесу Болгарії, Угорщини, Грузії, Домініканської Республіки, Ізраїлю, Ірану, Іспанії, Кіпру, Куби, Литви, Республіки Мальдіви, Словенії, Тайланду, Тунісу, Туреччини, України, Хорватії.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Ющенко розповів, що думає про роботу Саакашвілі в Україні
Наступна : В одному з дворів Івано-Франківська утворилося “озеро”.ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×