socico

Туристи нарікають на безлад у організації перевезень на Верховинщині

Якщо верховинці вже призвичаїлися до “особливостей” транспортного сполучення у районі, де автобуси ходять не за графіком, коли пасажирів мало – “ламаються”, то гостей краю така ситуація обурює. 

Відомий еколог, громадський активіст з Києва Петро Тєстов, який захищає карпатські ріки від незаконного будівництва міні-ГЕС, описав ситуацію у Верховинському районі. 

“Я часто подорожую Україною і постійно стикаюсь з проблемами під час пересування міжміськими та приміськими автобусами. Розклади не відповідають дійсності, рейси регулярно скасовуються. Бо коли, на думку водія, рейс буде невигідним, то автобус відразу “ламається”. Про це чудово знають касири і диспетчери автостанцій, про це знають місцеві мешканці, але ніхто не пробує щось змінювати, – пише активіст.  Івано-Франківська область та особливо Верховинський район – це дно в плані автобусного сполучення. Наприклад, в розкладі автостанції “Верховина” є автобуси “Коломия-Буркут”, хоча останній раз до Буркута вони їздили не менше 10 років тому. Про підлаштування автобусів під наявний туристичний потік “в гори” годі й казати. І туристи вимушені проводити свій відпочинок на лавках автостанції “Верховина”, гадаючи, чи пощастить їм сьогодні влізти в автобус на Шибене – Пробійну, чи ні”.

Петро Тєстов нагадав, як писав скаргу в Івано-Франківську ОДА та в ОПАС щодо цієї проблеми ще півроку тому. У відповідь чиновники обіцяли привести розклад рейсів у відповідність до реальності. Втім, нічого так і не змінилося.

“Напевно, на Франківщині взагалі, і у Верховині зокрема, вважають що туристи повинні пересуватись тільки на таксі? А те, що кожен турист, навіть той, що “з рюкзаком”, лишає у вас не одну сотню гривень, купуючи продукти на базарі та в магазинах, сир на полонинах, обідаючи в колибах, – ви рахуєте?” – звернувся киянин до прикарпатської влади. 

“Це хіба складно – примусити автостанцію вивішувати актуальний реальний розклад, викласти його на сайт районної ради чи адміністрації, слідкувати за оновленнями? І пару разів показово покарати тих перевізників, які вважають, що вони повинні виконувати тільки ті рейси, які їм вигідні, а не ті, які вони повинні виконувати згідно з договором!” – додав Тєстов. 

Активіст повторно відправив скарги стосовно порушень в організації автобусних пасажирських перевезень до РДА, райради, транспортної інспекції та департаменту туризму ОДА.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Яремчі піротехніки вилучили один артилерійський снаряд
Наступна : Смерть Єремеєва підтвердила його дружина: вирішують, де поховати

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×