ЦВК відмовила 10 партіям в участі у місцевих виборах

Центральна виборча комісія повідомила, що у чергових місцевих виборах в Україні братимуть участь 132 політичні партії.

Відомство на засіданні в неділю затвердило перелік політичних партій, що змагатимуться на голосуванні 25 жовтня 2015 року.

Початково про такі наміри офіційно заявили 142 партії, проте у десятьох виявились проблеми з документами.

Не увійшли в перелік зареєстрованих на вибори Соціалістична партія України, Козацька українська партія, Блок Володимира Ніколаєнка, Нова сила, Громада і закон, Діти війни Народна партія України, Народна сила, Сильна Держава, Херсонці, Соціально-екологічна партія “Союз. Чорнобиль. Україна”.

На початку вересня в українських медіа розповсюдилась інформація про участь партії Ми Маємо Мету у місцевих виборах. Формальним керівником останньої є Денис Пушилін, один з керівників самопроголошеної влади в Донецьку, який розшукується правоохоронними органами України. Наразі перелік партій-учасників виборів ще не доступний на сайті ЦВК.

Місцеві вибори в Україні повинні стати черговим кроком у реформі щодо децентралізації, неодноразово заявляли президент та уряд, але необхідні для цього зміни до Конституції ще не були проголосовані. Прозоре та законне голосування у зайнятому Донбасі є однією з умов мінських домовленностей, проте наразі бойовики готують власне голосування без спостерігачів ОБСЄ та всупереч українським законам.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Маршрут потяга Івано-Франківськ-Харків отримав додаткові зупинки.
Наступна : В газетах Франківщини найчастіше піаряться “ВОЛЯ” та “Радикальна партія”. ДОСЛІДЖЕННЯ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×