Цьогоріч вибірковими та капітальними ремонтами планують охопити понад два десятки івано-франківських вулиць

Цьогоріч вибірковими та капітальними ремонтами планують охопити понад два десятки івано-франківських вулиць, завершити роботи на дев’яти перехідних об’єктах, де ремонти розпочали торік, і почати реалізацію завершального етапу проекту сполучення Південного та Північного бульварів.

Про це повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на “Західний кур’єр“.

Втім, уже зараз зрозуміло, що виконати усі ці плани буде вельми проблематично.

Першою у цьому році на капремонт закрили частину вулиці імені Богдана Хмельницького, яка вже дано перебуває у незадовільному стані. Її ремонтуватимуть поетапно, із заміною підземних мереж та влаштуванням нової основи. Такі роботи у цьому році обійдуться містові найдорожче. На капремонт вул. Хмельницького у міському бюджеті на 2016 рік передбачено 4 млн. 538 тис. 600 грн. А найменше – 200 тисяч гривень – планують витратити на впорядкування маленької вулички Станіславської. У самому центрі міста вона сполучає вулиці Галицьку та Шеремети, яку, до речі, торік вимостили новою плиткою.

Серед інших кошторисних проектів – завершення реконструкції вулиці Шевченка на ділянці від вул. Січових стрільців до вул. Гординського. На це у головному фінансовому документі міста передбачено три мільйони гривень. Капремонт вулиці Княгинин обійдеться у 2 млн. 700 тис. грн. На вибірковий капремонт вул. Грюнвальдської заплановано витратити 1 млн. 490 тис. грн. і 1 млн. 480 тис. грн. – на вибірковий капремонт вул. Бельведерської. По одному мільйону 450 тисяч гривень у міському бюджеті передбачено на капремонти вул. Дорошенка, Гнатюка, Марійки Підгірянки, частини вул. Незалежності (від вул.Угорницької до моста) та частини вул. Івасюка (від буд. № 12 на вул. Угорницькій до вул. Незалежності), а також на вибіркові капремонти вул. Сухомлинського та Грушевського (на ділянці від вул. Вагілевича до вул. Гаркуші).
Капремонти вулиць Автоливмашівської та Гвардійської заплановано профінансувати у розмірі одного мільйона гривень. 900 тисяч передбачено на ремонт з’їзду з моста на вул. Тисменицькій, 700 тисяч – на капремонт вул. Військової, півмільйона – на вул. Слави Стецько і 250 тис. на завершення капремонту вул. Лермонтова.

У 2016-му завершать розпочаті торік ремонти вул. Хіміків, Промислової, Целевича, Угорницької, Покутської, Селянської, Глібова, укладуть верхній шар асфальту на з’їзді з мосту на вул. Галицькій та планують розпочати довгождану реалізацію завершального етапу проекту сполучення Південного і Північного бульварів. На будівництво нової дороги між вулицями Бельведерською та Панаса Мирного у міський бюджет наразі заклали 2 млн. 500 тис. грн. Ще по сімдесят тисяч передбачили на проведення проектно-вишукувальних робіт на будівництво вулиць 24 Серпня та Стуса (на ділянці від вул. Миколайчука до 24 Серпня) і 50 тисяч гривень – на ПВР на капремонт вулиці Левицького. А фінансування капремонту вул. Мазепи комунальники сподіваються отримати з державного бюджету.

Втім, уже зараз зрозуміло, що виконати усі ці плани в повному обсязі буде вельми проблематично. Міський голова Руслан Марцінків неодноразово наголошував, що через зміни у законодавстві та бюджетному кодексі, якими уряд переклав на місцеві бюджети фінансування невластивих органам місцевого самоврядування функцій, зокрема, закладів профтехосвіти, цього року доведеться зменшувати фінансування ремонтів доріг та транспортної інфраструктури.

Читайте також:

В Івано-Франківську цього року планують відремонтувати тротуари на 17 вулицях міста

Міська влада роз’яснила чим буде займатися нове дорожнє підприємство зі статутним капіталом 15 млн грн

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Фотограф показав невідомі фото з Інститутської зроблені під час зачистки Майдану
Наступна : За минулу добу в області зареєстровано 4 пожежі

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×