Ціна не відповідає якості. Франківчани порівняли проїзд у міському транспорті в Перемишлі та в Івано-Франківську

За останній рік в Івано-Фраківську  вже двічі піднімались тарифи на проїзд в міському транспорті. Нововведення є, проте вони скоріше “косметичні”: водії в сорочках та кольорові квитки. Основна ж проблема обліку грошей за проїзд так і не вирішилась.

Інтернет-спільнота франківчан порівняла якість послуг перевізників у мережі Facebook :

 

  “…Польща, Перемишль, зацофаний автобус №9, сполученням Перемишль – Мордор (Медика), стоїть в ньому касовий, курва, апарат, а наші місцеві бики втирають нам раз в пів року нові ціни, звітності за перевезенн – ніякої.”

  “Там податки йдуть на розвиток країни, у нас на знищення. А ціна за проїзд… Не хочеш – не купуй, тобто не їдь (а то шо бики, так то повсюди).”

 “…квиток на муніципальний автобус, тривалість – одна година з моменту реєстрації, є чек, а ще незважаючи на те, що авто зовсім не нове – там чисто і водій не дозволяє собі кричати чи сперечатися“, – пише один з інтернет-користувачів.

  “Бо там уникання від плати податків є другий тяжкий злочин після вбивства. А у нас це престиж і “пачьот”, і неземної крутизни челов’єк”, – зазначає ще один.

  “…а муніципальні автобуси мають однаковий квиток, всі міські маршрути, їдуть по графіку – я годину чекав 9-тку, звіряв по годиннику, можна хоть рулон купити зразу, але коли сів – вставляєш його у фіговину, яка дату і час вибиває, так шо не вийде багато разів по ньому кататися, а ці під**ри нам лалі втирають, що електронний квиток дорого, так його нах** нікому не треба!”

Варто зазначити, що контроль за перевізниками та надходження грошей до бюджету від них чисто умовний, бо раніше, рішенням виконкому міської ради Івано-Фраківська було висунуто ряд вимог до перевізників, які мали взяти на себе зобов”язання обладнати муршрутки GPS-навігаторами та обілечувати пасажирів, щоб мати змогу підвищити тарифи. Але головна проблема, скільки і куди йде коштів від проїзду громадян у міському транспорті, залишається невирішеною.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Старі-нові ями: як виглядають франківські дороги після нового асфальту (Фото)
Наступна : Пам’ятник митрополиту Андрею Шептицькому прикрашає пластунська лілія (Фотофакт)

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×