“Цілуйтесь на здоров’я”: 5 причин чому цілуватися корисно

Сьогодні, 6 липня, відзначають Всесвітній день поцілунків, який вперше вигадали у Великобританії.

Саме поцілунок у повсякденному житті допомагає нам не лише продемонструвати свої почуття, ніжність, турботу, але є і корисним для нашого здоров’я. 

Спеціально до Всесвітнього дня поцілунку Станіславське ТБ дізнавалося в дерматовенеролога медико-діагностичного центру “Євромед” Льоди Олега Богдановича як поцілунок впливає на організм людини та чому варто цілуватися не лише у цей день.

На думку експерта не дивлячись на шкоду, яку можуть завдати поцілунки, переваг та корисних властивостей у них все ж набагато більше.

  1. Поцілунки зменшують ризик виникнення інфаркту. Під час поцілунку частішає дихання, це збагачує кров киснем, покращується кровообіг, що добре позначається на роботі серця.
  2. Хоча під час поцілунки ми обмінюємося великою кількостю мікробів, але наш організм при цьому вчиться виробляти на них антитіла. Нові мікроорганізми активізують імунну систему і підвищують захисні властивості організму.
  3. Під час поцілунку також відбувається активне виділення слини, що містить природні антибіотики, кальцій та фосфор, які зміцнюють зубну емаль.
  4. Окрім цього поцілунки рятують від депресії. Під час поцілунку у кров викидається велика кількість ендорфінів, так би мовити, «гормон радості». Він покращує настрій і допомагає перемогти депресію.
  5. Для жінок поцілунки носять ще й косметичний ефект. Під час довгих поцілунків працює кожен лицьовий м’яз, що перешкоджає утворенню зморшок. Ніякий масаж чи пілінг не дасть такого ефекту. 

“Цілуйтеся на здоров’я з тими людьми, котрі вам імпонують: зі своїми коханими, цілуйте батьків, дітей, друзів. Якщо ви знаєте з ким ви цілуєтесь, то ніякі хвороби, погані емоції не отримаєте”, – зазначив лікар 

До слова, у книзі рекордів Гіннеса навіть зафіксований найдовший у світі поліцунок, який встановила подружня пара з Таїланду. Вони цілувались 58 годин, 35 хвилин і 58 секунд не відриваючи губ. 

Цілуйтеся та будьте любимими)

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську обікрали водія мікроавтобусу, який привіз передачі з-за кордону
Наступна : Липневих резидентів “Станіславського феномену” представили в Івано-Франківську. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×