Центр Івано-Франківська відтепер перекривають у неділю та святкові дні. ФОТО

Відповідне рішення про перекриття руху автомобільного транспорту у неділю та окремі святкові дні було прийняте на засіданні виконавчого комітету 9 червня.

В’їзд для транспортних засобів в центральну частину міста на межі вулиць: Галицька – Бельведерська, Грушевського-Вагилевича, Грушевського – Л. Курбаса, Мельничука, 1 буде обмежено щонеділі з 06:00 год ранку до 24:00 год вечора, а також у святкові дні на підставі відповідних розпоряджень міського голови. Про це у мережі Фейсбук пише Олег Ганчак начальник Управління транспорту і зв’язку, передає Станіславське ТБ.

  • ФОТО: Богдан Пашковський
  • ФОТО: Богдан Пашковський
  • ФОТО: Богдан Пашковський
  • ФОТО: Богдан Пашковський

В’їзд в центральну частину міста передбачено з вул. Мельничука, 1:

– спеціального автотранспорту зі службовими державними номерними знаками під час виконання прямих службових обов’язків (прокуратура, МВС, СБУ, пожежна охорона, швидка медична допомога, аварійний спеціалізований транспорт міських комунальних служб);

– транспортних засобів організаторів масових заходів при наявності відповідного розпорядження міського голови для виконання технічних заходів і на час виконання таких заходів;

– мешканців, які проживають на вул. Мельничука, Вірменська, Шеремети, Шпитальна, Л. Курбаса, Л.Українки, Сотника Мартинця, Старозамкова, Тринітарська, пл. Ринок, пл. Шептицького, а також окремих ділянок вулиць: Галицька, від вул. Бельведерської до вул. Дністровської та ділянки вулиці Грушевського від вулиці Сотника Мартинця до вулиці Вагилевича на підставі пред’явлення паспорта з пропискою на даних вулицях (в межах вулиць).

Буде забезпечено встановлення технічних засобів обмеження, і дорожніх знаків про обмеження в’їзду в центральну частину міста на межі вулиць Галицька – Бельведерська, Грушевського-Вагилевича, Грушевського – Л. Курбаса, Мельничука, 1.

КП «Технічний центр «Сервіс авто» забезпечить роботу 1-ї паркувальної зони на підставі рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 21.07.2015р. № 398 «Про тарифи на послуги з користування майданчиками для платного паркування».

Читайте також: В Івано-Франківську до визначення операторів паркування залучать громадськість.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Гурт ТІК презентував новий кліп, відзнятий на передовій. ФОТО/ВІДЕО
Наступна : На ремонт доріг у Надвірнянському районі виділили 900 тис грн

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×