Три сценарії “групи Путіна” щодо України – експерт

Росія програла інформаційну війну народу України, адже світ однозначно сприймає війну на Донбасі, як агресію Росії, а не громадянську війну.

Про це у блозі на “Хвилі” написав кандидат історичних наук, історик і археолог Сергій Клімовські, повідомляє Stanislavske.tv.

“Військовий аспект не дозволяє далі експлуатувати міф про “донецький народ”. Обох корпусів цього “народу”, наполовину укомплектованих російським народцем, вистачить на два тижні активних боїв, після чого неминуче явище світу вторгнення армії РФ в Україні, як це було в серпні 2014 року. Але вторгненню потрібне “алібі”, а марення про “російську весну” за “алібі” не зійде”, — пише історик.

Тому Росія не піде в наступ, поки не знайдеться таке “алібі”.

Перший, найпростіший варіант — повторити ситуацію Майніли і подібно Сталіну оголосити: фашистська фінська/українська вояччина напала на СРСР/РФ.

Для повтору Майніли і ведуться обстріли на Донбасі… Але “група Путіна” знає: сценарій переростання прикордонних перестрілок у велику війну — це “алібі” тільки на випадок повної безвиході,
— пише Клімовські.

Другий сценарій — черговий “націоналістичний держпереворот” у Києві, як привід для вторгнення.

Але майданчик Ляшка здувся, а Ярош поламав “гру” Кремлю, відмовившись бути главою ПС і розумно пояснивши: справжнім революціонерам зараз треба створювати державу, а не розвалювати її… “Група Путіна” не те щоб відмовилася від ідеї путчу, але не дуже впевнена в його реальності зараз, а «палити» в порожню агентуру — нерозумно. Путч краще змістити під момент розглядів у коаліції після Нового року”, — вважає експерт.

І третій варіант “алібі” — поєднати Україну з “Ісламською державою”. “Через Усама Хайят, нібито ватажка ліванської секції ІГІЛ, який опинився в руках спецслужб Кувейту, інформація про нібито постачання Україною зброї ІГІЛ через Туреччину з 19 листопада з подачі Associated Press стала надбанням гласності. Ризикну припустити — це хід спецслужб США на упередження. У США бачать інформаційну гру «групи Путіна» і псують її на старті, створюючи “гнилі місця”, — пише Клімовські.

На його думку, найбільш ймовірнішим буде те, що Росія спровокує активні бої на Донбасі, втягне в них ЗСУ і почне гру “в піддавки”, повільно відступаючи з боями.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті без світла 80 селищ – ДСНС
Наступна : В річці Дністер рівень води піднявся на 2 метри, є загроза повені

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×