Троє прикарпаток уже долучилися до бази експерток «Спитай жінку». ФОТО

Сьогодні, 8 липня, в Івано-Франківську у приміщенні книгарні “Є” відбулася презентація бази даних жінок-експерток “Спитай жінку”.

Кампанія проти сексизму в політиці та ЗМІ “Повага” представила базу даних жінок-експерток “Спитай жінку”. Ресурс було створено завдяки допомозі журналісток, самих експерток та інших небайдужих, котрі відкрили свої книжки контактів для команди кампанії “Повага”, повідомляє Станіславське ТБ.

Розповідали про ідею створення такого ресурсу та її втілення розкажуть учасниці презентації: Ірина Славінська, координаторка кампанії “Повага” та журналістка “Громадського радіо” (Київ), Світлана Ославська, авторка та учасниця кампанії “Повага”, а також небайдужі жінки з Івано-Франківська.

Вперше ця база була запущена у лютому 2016 року і станом на сьогодні вже налічує близько 200 жінок-експерток у різноманітних сферах: медіа, політика, культура, економіка, освіта і наука та багато інших.

Серед експерток є і три представниці Прикарпаття.

 Пташник Ірина Романівна – експертка з міжнародного публічного права, міжнародного гуманітарного права, права Європейського Союзу, правового регулювання трансплантації органів, з питань освіти.

 

 Дичковська Галина Орестівна – експертка з філософії.

 Шотурма Наталія Володимирівна – експертка із зв’зків з громадськістю.

За словами організаторів, вони максимально сфокусували сфери, щоб унеможливити існування експертки з усіх питань. Тому у базі даних професіонали своєї справи.

“Ми не робили якоїсь верифікації компетентвості експерток, але ми покладаємось на кілька фільтрів: рекомендацію від інших людей, особисте спілкування з жінкою та безпосереднє використання її порад”, – зазначила Ірина Славінська

За її словами учасницею бази даних може стати будь-яка жінка, яка вважає себе експертом у тій чи іншій сфері, а також якщо її хтось порекомендує.

“Взагалі робота такої бази даних – це великий інструмент, який допоможе збільшити кількість жінок-експертів у сучасних медіа. Тому, якщо Ви вважаєте себе експерткою, то долучайтеся, а якщо вважаєте, що ні, але точно маєте знайому, яка завжди допомагає та дає слушні поради, то  рекомендуйте її”, – додала Ірина

Ознайомитися з базою даних можна на сайті “Спитай жінку”: expertky.povaha.org.ua

Окрім цього, на офіційній сторінці кампанії проти сексизму в політиці та ЗМІ “Повага” в Facebook можна переглянути онлайн трансляцію заходу та задавати організаторам свої питання, відповіді на які дадуть експертки.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Екс-мер Івано-Франківська назвав забудову промзони аферою та авантюризмом
Наступна : Переатестація екс-міліціонерів керівного складу Івано-Франківщини: кого з роботи звільнили, а кого – залишили. СПИСОК

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×