“Тепле місто” оголосило про новий прийом заявок на програму “Міські гранти”

В Івано-Франківську Платформа “Тепле місто” запускає третю хвилю програм прогресивних ініціатив “Міські гранти”, які направлені на сталий розвиток Франківська та створюють цінність для його громадян.
 
 
Заявки приймаються за сімома напрямками:  міський простір: міське середовище, вуличні меблі, зелені зони, дружність міста для всіх груп мешканців; сучасне мистецтво: події, виставки, мурали, перформанси, просвітницькі проекти; гарячий спорт: вуличний спорт, масовий спорт, рекреаційні активності в місті; стала мобільність: велосипедний рух, пішохідний рух, громадський транспорт; екологія та енергоефективність міста, його будинків та мешканців; прогресивна освіта: неформальна, альтернативна, сучасна, практична, а також ініціативи, пов’язані зі змінами традиційної системи освіти; розвиток прогресивного підприємницва: проекти, направлені на активізацію в бізнес-середовищі міста інтелекту, спроможності, сталості та взаємодії з іншими, передає Станіславське ТБ.
 
Термін подачі заявок до 25 вересня 2016 року. Реалізувати проекти учасники мають до 20 січня 2017 року. Загальний бюджет програми складає до 60 000 грн. У рамках програми буде відібрано 4 переможців, бюджет кожного з проектів складатиме до 15 000 грн.
 
З детальними умовами та формою аплікаційної заявки можна ознайомитись за посиланням: http://warm.if.ua/uk/projects/city-grants
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Калущині відкрили пам’ятну дошку бійцеві АТО Іванові Беляєву
Наступна : У Франківську підприємство з вивезення твердих побутових відходів заявляє про рейдерське захоплення

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×