Тепер прикарпатські пільговики не зможуть вступати до ВНЗ поза конкурсом

В Україні скасували позаконкурсний вступ до ВНЗ. Про це на своїй сторінці в Facebook написала перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

“Відповідно до закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” від 24 грудня 2015 року № 911-VIII серед іншого внесені зміни до закону “Про вищу освіту” та пропозицію про можливість позаконкурсного вступу змінено на пряму цитату з Конституції: “Громадяни мають право безоплатно здобути вищу освіту в державних і комунальних навчальних закладах на конкурсній основі”, — написала вона.

Разом з тим, уточнила заступник міністра, чинною залишається “особлива пільга” для сиріт, які навчаються безкоштовно, навіть якщо вступили на контракт, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на Діло.

“Безсумнівно, є категорії, які потребують додаткової підтримки держави, але вступ поза конкурсом — це некоректна форма пільги. Ніхто ж не хоче йти до лікаря, який вступив до університету завдяки тому, що у нього була пільга, а не через те, що добре знав хімію і біологію?” — зазначила Совсун.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Кримінальний огляд тижня на Прикарпатті. ВІДЕО
Наступна : У Горлівці бойовики кинули на землю та обшукали спостерігачів ОБСЄ

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×