Телефонна псевдо-соціологія або чи готові франківчани голосувати за “корупціонерів”

В Івано-Франківську на телефони мешканців міста почали дзвонити псевдо-соціологи, які під видом опитувань поширюють інформацію про нібито корумпованість місцевих “свободівців”та діючого мера Віктора Анушкевичуса.

Сьогодні телефонний дзвінок від “Європейського центру протидії корупції”, як представилася додзвонювачка, прийняв і журналіст “Фіртки”.

Приємний жіночий голос задав журналістові запитання щодо ставлення до стану корупції в міській владі Івано-Франківська.

Наступними запитаннями з телефону були питання щодо відомих корупційних скандалів в місті в останній час, зокрема: “Чи відомий вам недавній корупційний скандал із затриманням керівника Фонду комунального майна Богдана Чупірчука, який є найближчим соратником мера Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса?“, та про те, чи відомо нам про “затримання при отриманні хабаря в 30 тисяч доларів США (із 100 тисяч, які вимагалися) представниками ВО «Свобода» депутата міськради Володимира Колковського та колишнього архітектор міста Олега Гаркота, а також про причетність до організації корупційних схем в місті керівника івано-франківських «свободівців» Романа Онуфріїва та екс-секретаря міськради Руслана Марцінківа.

Після запитання про те чи правильним на нашу думку є те, що засудженими виявилися лише виконавці, а керівники крупції в місті залишилися не покараними, завершальним “акордом” в опитувані стало запитання, чи готві ми голосувати на виборах за політиків та партії, які єорганізатороами корупції в Івано-Франківську. Після нашої щирої відповіді, що за корупціонерів ми точно голосувати не будемо, нам чемно подякували за витрачений час.

Про такі ж випадки повідомляють і користувачі соціальних мереж:

 

 

Про “несвободівця” Чорнуса, здається, в опитуванні не згадувалося…

Нагадаємо, що раніше в соціальних мережах з’являлися повідомлення про те, що подібне телефонне опитування проводили “свободівці”, в яких стверджували, що саме вони, “свободівці”, нібито ремонтують дорги в Івано-Франківську.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “Сім’я” Вишиванюка привласнила дитячий відпочинковий заклад.
Наступна : На стадіоні “Рух” вольєру зі звірями не буде, – Анушкевичус

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×