Сич зробив зауваження Винограднику на сесії облради. Депутати підтримали Сича

Згідно порядку денного депутати 7 грудня не встигли утворити постійні комісії та обрати їх голів, заступників та секретарів, тому сьогодні, 17 грудня, розпочалось друге сесійне засідання Івано-Франківської облради.

Як повідомляло Станіславське ТБ, 7 грудня урочисто розпочалася І сесія Івано-Франківської обласної ради VII демократичного скликання. Депутати у перший день роботи встигли обрати голову ради. Ним став свободівець Олександр Сич.

У цьому другому скликанні діятиме одинадцять постійних депутатських комісії, повідомив Олександр Сич.

Лідер “Самопомочі” на Прикарпатті, голова фракції “Самопоміч” в облраді Тарас Виноградник та одночасно голова “Постійної комісії з питань захисту прав людини, боротьби з корупцією, законності та правопорядку” запропонував Тараса Станіславського  вивести з Постійної комісії з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства, де він секретар та перевести у “Постійну комісію з питань бюджету, фінансів та податків”.

Голова облради Олександр Сич обурений дещо таким рішенням і, не втримавшись, зазначив:

“Це прояв синдрому. У нас всі красиво говорять про розвиток місцевого самоврядування та громади. Всі кажуть, що ми прагнемо в Європу. Але ніхто чомусь не хоче йти в комісію гуманітарної допомоги, етики. Всі хочуть у бюджетну, екологічну, комунальну постійну комісію. Хочуть сюди, бо є розподіл ресурсів. Я мушу робити це зауваження Це порушує баланс, який був при розмові між фракціями”.

Депутати не підтримали таке рішення:

“За” – 29, “проти” – 25 та 12 депутатів “утримались”.

 

 

Саме зараз депутати внесли зміни щодо одинадцять постійних комісій. Поправок щодо попередньо запропонованих комісій внесли також 11. Згодом ці зміни читайте на Станіславському ТБ.

ПОПЕРЕДНЬО КОМІСІЇ ВИГЛЯДАЛИ ТАКИМ ЧИНОМ:

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Франківську на семи вулицях відключили електропостачання
Наступна : Микола Палійчук заявив, що як голова бюджетної комісії, працюватиме безплатно

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×