“Свободівець” Роман Харук відмовився подавати декларацію до апарату міськради

Громадський рух ЧЕСНО зібрав для мера Івано-Франківська 13 депутатських декларацій, які досі не оприлюднені на сайті ради. Єдиний, хто не подав декларацію – свободівець Роман Харук.

Згідно з розпорядженням мера-свободівця Руслана Марцінківа усі депутати зобов’язані надавати декларації про майно та доходи до апарату міськради, передає Станіславське ТБ.

На сьогодні на сайті оприлюднено декларації тільки 28-ми із 42 депутатів. І міський голова, і секретар ради обіцяли оприлюднити всі декларації до 15 квітня, проте досі не виконали обіцянку.

Координатору Руху ЧЕСНО на Прикарпатті Віталію Світлику вдалося зібрати всі депутатські декларації, окрім декларації свободівця Романа Харука. Роман Харук не виконує розпорядження мера-однопартійця.

 

Віталій Світлик готує звернення секретарю міськради з проханням прийняти та оприлюднити декларації депутатів, яких досі немає на сайті.

Нагадаємо, що Рух ЧЕСНО проаналізував декларації депутатів міськради Івано-Франківська за 2014 та 2015 роки. У рамках кампанії “Стеж за грошима” ЧЕСНО продовжуємо моніторити статки народних обранців.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Frankivsk Half Marathon та “Тепле місто” шукають волонтерів
Наступна : Названі переможці довиборів в Україні. СПИСОК

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×