“Свій до свого по своє 2.0”: іванофранківців закликають підтримувати українське. ФОТО

“Свій до свого по своє” – купуй українське, продавай українське, розповідай українське. Під таким гаслом вчора, 24 травня, в Івано-Франківську презентували компанію та рух “Свій до свого 2.0”.

Такий захід проводиться в Івано-Франківську вперше. За словами організаторів їхня основна ідея полягає в тому, щоб не тільки підтримувати Україну гаслами, ходити з прапором на спині, кричати, а йти і робити конкретні кроки, повідомляє Станіславське ТБ

“Ми хочемо довести, що Україна може виробляти щось якісне”, – додають вони.

Вчора усі присутні мали змогу послухати лекцію від бізнес-тренера Олени Філатової, яка є одним із засновників компанії та руху Свій до свого 2.0. Олена провела лекцію про кризу в Україні, чому потрібно купувати українське, як це вплине на наше життя, чому Джерелія є однією з компаній, не просто прибутковою, але й тою, яка дасть можливість кожному українцю заробляти, купувати якісні товари, знаходити однодумців-патріотів.

“Свій до свого 2.0 – відновлюється ініціатива, яка була сто років назад. Ми об’єднуємо виробників навколо цієї ідеї і зараз хочемо об’єднати ще й людей”, – зазначила вона.

Зараз рух відновила компанія Jerelia – українська торгова марка, яка об’єднала 46 малих та середніх виробників.

“Рух починає набирати оборотів, пробуємо залучати Франківськ. Щоразу масштаби збільшуються. Ми сподіваємось, що ця ідея себе виправдає і люди будуть приєднуватися до нашого руху, тому що він не просто для студентів, а для всієї України”, – наголосила представник Jerelia в Івано-Франківську Оксана Хлібкевич.  

Вчора основною метою заходу було проведення студентського флешмобу, щоб залучити якнайбільше молодих, активних людей. Автори ідеї пропонують 2000 гривень винагороди, якщо учасник запросить 50 людей до спільноти та 1000 гривень за 25 нових учасників.

Детальніше про умови участі, ціль руху та інше організатори розкажуть вже сьогодні, 25 травня, о 19:00 у готелі “Надія”.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську на площі Міцкевича облаштують вуличне освітлення за кошти НЕФКО
Наступна : На Івано-Франківщині у ДТП загинув 19-річний водій

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×